Життєвий шлях жінки: вибір чи призначення?

Кожна світова культура по-різному підходить до питання вибору життєвого шляху жінки. Наприклад, в Ізраїлі трудове виховання вважалось обов’язком. Знання усіх обов’язків домогосподарки, вміле виконання цих обов’язків робило велику честь жінці найвищого походження та статку. Існувало навіть визначення «ідеальної ізраїльтянки». Ідеальна жінка повинна мати духовне багатство, фізичну досконалість та випромінювати моральну чистоту. Але в Індії, з її кастовим укладом життя, навпаки не дотримувались цієї думки. Трудове виховання в Індії навіть вважалось неприйнятним! Проте в будь-якій частині світу тільки особистий вибір жінки свого життєвого шляху залишався ключовим і закладав основу її життя.
Проте ми не можемо бути ізольованими від суспільства. Кожна особа діє узгоджено з колективом, як частина суспільства. Тому оточуючий світ, безумовно, впливає на наш вибір життєвого шляху. Та ніхто не проживе за нас наше життя. Наше майбутнє в наших руках! Залишилось тільки зрозуміти, яким є ідеальний вибір життєвого шляху?
По-різному розуміють ідеальне життя та успіх. Деякі вважають, що головні критерії успіху – це місце в суспільстві, статок, майстерність, зовнішність, думка оточуючих. Інші впевнені, що шлях до істинного успіху в житті починається з осмислення власної гідності, належності, своєї унікальності. 97% жінок в наш час обирають спонтанність ідеалом життєвого шляху. Це пояснюється нестабільністю, яка дуже поширена в наш час. Дослідники підтверджують, що лише решта – 3% сучасних жінок мають конкретні цілі, які можливо осмислити та зрозуміти. Лише 3% дівчат знають, куди націлені їхні дії і як досягти своєї мети. Насправді багато хто з них плутає діяльність із досягненням. Діяльність ніколи не приведе до досягнень, якщо вона не сконцентрована на конкретній цілі. Я вважаю, що справжній успіх зумовлюється прагненням використовувати таланти, даровані нам Богом з народження і придбані з віком. Досягнення успіху відбувається тільки з повної реалізації наших можливостей в житті.